Senior PHP fejlesztő

Cégünk a Webcapital Kft. 2016-ban alakult, webes fejlesztésekkel és programozói kapacitás értékesítésével foglalkozó informatikai vállalkozás. 2023-ban új senior szintű php fejlesztő munkatárssal szeretnénk bővülni.

Feladatok:

  • Komplex, php alapú rendszerek tervezése és fejlesztése a projekt teljes élettartama alatt

  • Már futó vagy örökölt projektek karbantartása, bővítése új funkciókkal

  • Feladataid dokumentálása a céges feladatkezelő rendszerben

Elvárások:

  • PHP, Javascript, MySQL, HTML, CSS ismerete

  • Frontend keretrendszerek ismerete (Angular, Vue.js, React stb.)

  • Valamely PHP keretrendszer ismerete (Phalcon, Symfony, Yii, CodeIgniter, Laravel, Zend, Slim, stb.)

  • Verziókövető ismeretek, Git

  • TDD metodológia

  • Csapatmunka

  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Laravel keretrendszer mélyebb ismerete

  • NodeJs ismerete

  • Wordpress ismerete

Amit biztosítunk:

  • Feladataid elvégzéséhez szükség és megbeszélés szerint asztali gép vagy laptop

  • Szintén a feladataid függvényében céges telefon használata

  • Saját asztal

  • Céges játékkonzol az irodában

  • Korlátlan kávéfogyasztás

  • Technológiai kihívások

  • Fiatalos, lelkes csapat

  • Rendszeres belső képzések és készségfejlesztések (mert érdekeltek vagyunk abban, hogy építsd a karrieredet)

Juttatás:

  • Biztos, versenyképes fizetés (végzettség és tapasztalat függvényében megegyezés szerint)

  • Alkalmazotti jogviszony

  • Céges bónuszrendszer

  • Rugalmas munkaidő

  • Home office megbeszélés alapján lehetséges